Header Ads

USA: zastrzelił 4 osoby, a potem siebie. Policja: "Przerażające mordercze szaleństwo".


Cztery osoby poniosły śmierć z rąk uzbrojonego mężczyzny w sobotę po południu w hrabstwie Johnson, w stanie Kentucky. Morderstwa wydarzyły się w dwóch różnych miejscach. Napastnik wkrótce po nich popełnił samobójstwo. 

Biuro szeryfa okręgowego zidentyfikowało zabójcę jako Joseph'a Nickell'a, fryzjera z Kentucky. Nazwiska czterech osób nie zostały podane. 


"To było przerażające morderstwo. Życie czterech niewinnych ofiar zostało zabrane. Sprawca odebrał sobie życie" - napisał szeryf Dwayne Price na Facebooku po sobotniej nocy - "Nie mam słów, by opisać ból serca widząc cztery życia zabrane przez działania jednego człowieka. Pracuję w organach ścigania od 34 lat. To jeden z najbardziej niepokojących aktów przemocy jakie kiedykolwiek widziałem."

W oświadczeniu biuro szeryfa poinformowało, że policja w Paintsville otrzymała zawiadomienie, o strzelaninie w sąsiedztwie McKenzie Branch, na numer 911 o godzinie 15:33 czasu lokalnego. Oficerowie po przybyciu na miejsce znaleźli dwie martwe osoby z ranami postrzałowymi. Obie zostały odkryte w kuchni domu. Świadek przekazał, że podejrzany uciekł czarną Toyotą Camry. W niedługim czasie wskazówka doprowadziła śledczych do domu na Mill Street w Paintsville, około 10 mil na południe od pierwotnej sceny morderstwa. Tym razem policjanci odkryli ciała trzech osób z ranami postrzałowymi, w tym ciało Joseph'a Nickell'a. Zgodnie z doniesieniami medialnymi pierwsze dwa ciała to matka i ojciec mordercy, a dwa pozostałe to jego dziewczyna i jej matka. 

Zdjęcia opublikowane na Facebooku pokazują, że Nickell posiadał sporą kolekcję broni. Jak zaznacza Price, jego biuro pracuje wspólnie z Policją Stanową Kentucky. 

"Praca nad morderstwem nigdy nie jest łatwa. - powiedział Dwayne Price - Praca nad morderstwem czterech niewinnych osób, które są częścią twojej społeczności, jest jeszcze trudniejsza." 

Źródło info: FOX News
Źródło foto: Facebook  / By Flickr User Tony Webster (CC X 2.0)

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.