Header Ads

Niemcy: Zwolniony z więzienia Afgańczyk - zgwałcił 13-latkę!

18-letni Afgańczyk, ubiegający się o azyl w Niemczech, został oskarżony o zgwałcenie 13-letniej dziewczynki. Mężczyzna został aresztowany w zeszłym tygodniu w czwartek po tym, jak ofiara skontaktowała się z policją. 13-latka została zaatakowana w mieszkaniu w Esslingen, niedaleko Sttutgartu. 

Mężczyzna został zwolniony z aresztu dla nieletnich w grudniu zeszłego roku, gdzie odbywał karę za usiłowanie gwałtu. Policja i prokuratorzy w Esslingen przekazali, że dziewczyna odwiedziła mężczyznę w jego mieszkaniu w mieście w poniedziałek, po tym jak zostali przyjaciółmi. To w nim miał zmusić ją do uprawiania seksu wbrew jej woli. W środę dziewczyna spotkała ponownie mężczyznę w centrum miasta. Miał jej grozić. Następnego dnia został aresztowany w swoim domu - donosi Süddeutsche Zeitung. Nie przyznaje się do winy. 

Rzecznik niemieckiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych przekazał, że nie można stwierdzić, czy mężczyzna zostanie deportowany w trakcie dochodzenia. Zauważył jednak, że deportacja jest obowiązkowa dla każdego ubiegająego się o azyl, jeżeli zostanie skazany na co najmniej trzy lata pozbawienia wolności. Osoby ubiegające się o azyl mogą zostać deportowane, jeżeli otrzymały karę więzienia od roku do trzech lat za zbrodnie przeciwko fizycznej nienaruszalności lub samostanowienia innej osoby. 

Źródło info: DailyMail
Źródło foto:  Franz Ferdinand Photography. (CC BY-NC 2.0)

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.