Header Ads

Niemcy: 24-letnia obywatelka USA zgwałcona w taksówce. Policja: "Sprawcą mężczyzna w typie południowym z trzydniowym zarostem".


W nocy z poniedziałku na wtorek (z 12 na 13 sierpnia) 24-letnia turystka ze Stanów Zjednoczonych została brutalnie zgwałcona przez kierowcę taksówki w niemieckim mieście Garmisch-Partenkirchen. Policja kryminalna przejęła dochodzenie w tej sprawie i prosi miejscową ludność o pomoc. Podejrzanym jest mężczyzna "w typie południowym z trzydniowym zarostem".

Zobacz Koniecznie!
24-latka wybrała się do centrum Garmisch by napić się piwa w przytulnym namiocie. Kobieta późnym wieczorem zamówiła taksówkę w drogę powrotną do swojego hotelu. Kierowca we wsi Burgrain zatrzymał taksówkę i zgwałcił niczego niepodejrzewającą ofiarę. 24-latce udało się wyrwać napastnikowi i wezwać pomoc w pobliskim budynku mieszkalnym. 

Napastnik - zgodnie z raportem niemieckiej policji - to mężczyzna w wieku około 20 lat, w południowym typie, normalnej budowy ciała, z bardzo krótkimi brązowymi włosami, brązowym trzydniowym zarostem. Ubrany był w białą koszulkę i niebieskie dżinsy. 

W 2018 roku Donald Trump przestrzegał amerykańskich obywateli przed wyjazdem do Europy:

"Przestępczość w Niemczech wzrosła o dziesięć procent, a władze nie chcą upubliczniać tych zbrodni od czasu przyjęcia migrantów. W innych krajach jest jeszcze gorzej. Bądź mądra, Ameryko!" - napisał na Twitterze Prezydent USA. "Jeśli nie masz granic, nie masz ziemi!" - dodał. 

Źródło info: Twitter / Bayerische Polizei - polizei.bayern.de
Źródło foto:  Octagon [CC BY 3.0], via Wikimedia Commons / Pexels.com

1 komentarz

Anonimowy pisze...

Podziękujcie Angeli Merkel

Obsługiwane przez usługę Blogger.