Header Ads

USA: Pedofil molestował 11-latkę, skończył z głową w więziennej toalecie.


Ciało 56-letniego Davida Oseasa Ramireza odnaleziono w zeszły wtorek w więzieniu w hrabstwie Duval w Jacksonville na Florydzie. Mężczyzna w 2013 roku został skazany na pobyt w więzieniu za molestowanie 11-letniej dziewczynki. Pedofil utopił się w więziennej toalecie po bójce z 43-letnim Paulem Dixonem. 

Dixon, skazany za morderstwo w wieku zaledwie 17 lat, miał rzekomo wepchnąć głowę Ramireza do toalety przytrzymując ją do czasu aż ten przestał dawać jakiekolwiek oznaki życia. Z akt więziennych wynika, że 56-latek został "zwolniony" z więzienia w hrabstwie Duval z powodu "śmierci". Ekspert ds. przestępczości, Ken Jefferson powiedział Newsweekowi, że osoby wykorzystujące dzieci, takie jak Ramirez, wchodzą do więzienia z przysłowiowym celem na plecach. 

"Kiedy mężczyźni idą do więzienia oskarżeni, skazani za zranienie dziecka, nie mają spokoju w więzieniu. Stale muszą czuwać. Muszą mieć nadzieję, że będą w stanie zaprzyjaźnić się z kimś, kto zapewni im ochronę." - powiedział Jefferson.

Paul Dixon
Ramirez i Dixon byli przetrzymywani na górnym piętrze więzienia, które jest zarezerwowane dla najbardziej brutalnych przestępców w hrabstwie. Trzeci więzień, który był świadkiem zabójstwa, odmówił współpracy z władzami - informują lokalne media. Dixon, któremu grozi oskarżenie o morderstwo, także odmówił współpracy z policją. Jak poinformowało biuro szeryfa Jacksonville, mężczyzna domaga się prawnika. 

Źródło info: Daily Mail
Źródło foto: Jacksonville Police

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.