Header Ads

USA: Muzułmanin porwał 12-latkę i wykorzystał seksualnie.


Mohamed A. Hussein został oskarżony o popełnienie dwóch zbrodni przeciwko 12-latce, którą poznał w Internecie. 19-latek porwał dziewczynkę, po czym chciał ją zgwałcić. Hussein po raz pierwszy skontaktował się ze swoją ofiarą na Facebooku. Mieli wspólnych znajomych, dlatego uważała, że nic nie będzie jej grozić, gdy doda go do znajomych, poinformowała detektyw Elizabeth Felicciardi z Chittenden Unit for Special Investigations. Zespołowa grupa zadaniowa bada przestępstwa seksualne i przestępstwa przeciwko dzieciom. 

Dziewczyna powiedziała, że mężczyzna kontaktował się z nią przez Facebooka, Messengera i Snapchata, proponując jej spacer, jednak zawsze odmawiała. W piatek - 29 czerwca - wysłała mu wiadomość, ponieważ była "naprawdę znudzona". Zaproponowała pójście do Dunkin Donuts na Shelburne Road. Zamiast tego, opuścili Dunkin Donuts, wsiedli do samochodu, a po chwili powiedziała mu, że chce opuścić pojazd - napisała Felicciardi. 

"Próbowała wydostać się z pojazdu, ale drzwi były zamknięte. Dziewczyna wtedy usiłowała wyciągnąć to, co opisała jako hamulec awaryjny pojazdu, a kiedy to zrobiła, Hussein uderzył ją w ramię." - oświadczyła Felicciardi. 

Hussein podjechał za TJ Maxx w centrum handlowym przy Shelburne Road, gdzie wykorzystał dziewczynkę seksualnie. Powiedziała, że próbowała uciec, kopać i bić go, ale ten ponownie ją uderzył. Ofiara głośno krzyczała, jednak Hussein bił ją mocno w głowę, powodując płacz. Zgodnie z oskarżeniem, kiedy on "nagle zatrzymał się", uciekła w stronę TJ Maxx. Mężczyzna, który znalazł płaczącą dziewczynkę w pobliżu sklepu, pomógł jej skontaktować się z policją. 

"Hussein utrzymuje, że wszystko, co wydarzyło się między nimi, było za obopólną zgodą." - czytamy w pozwie. 


Jak sam dodał:

"Mogła być zdenerwowana, ponieważ nie dostała tego, czego chciała."

Mężczyzna pojawił się na rozprawie za pośrednictwem przekazu video w poniedziałek 2 lipca w Vermont w Burlington Superior Court i nie przyznał się do dwóch zarzutów: napaści seksualnej na osoby poniżej 13 roku życia i bezprawnego ograniczenia wolności drugiego stopnia. 

Muzułmanin został skazany za kilka wykroczeń w ubiegłym roku, w tym za jazdę pod wpływem alkoholu, napaść domową i ingerencję w dostęp dla służb ratowniczych. Obecnie został osadzony w więzieniu w Northwest State Facility w St. Albans Town. Jeśli zostanie skazany, grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności za bezprawne ograniczenie wolności i 10 lat pozbawienia wolności za napaść na tle seksualnym. 

Źródło info: Freepressmedia / Courtesy Chittenden Unit for Special Investigations / mynbc5.com 
Źródło foto: Courtesy Chittenden Unit for Special Investigations / Pixabay / Google Street View


loading...

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.