Header Ads

Hiszpania: Kolumbijczyk napastował seksualnie konia.


Do aktu zoofilii doszło na Majorce. 54-letni Kolumbijczyk miał uprawiać seks z klaczą w stajni w Alcúdii. Z kolei drugiej klaczy uszkodził kijem pochwę. Według psychologa Jaume Reynesa - wydarzenie to stanowi "silny impuls do odbiegającego od normy zachowania, nad którym nie ma samokontroli". Przestępstwa seksualne zoofilii od 2015 roku są według hiszpańskiego kodeksu karnego zagrożone karą do roku pozbawienia wolności. 54-latek został aresztowany po tym, jak uchwyciły go kamery zamontowane w stajni. Właścicielka koni, zaniepokojona obrażeniami jej zwierząt, zdecydowała się - po miesiącu od rozpoczęcia pojawiania się ran wokół pochw obu klaczy - na zainstalowanie kamer w stajni. 

Jak podkreśla Jaume Reynes:

"Jeśli nie uprawiasz seksu ze zwierzęciem, odczuwasz duży ból. To jak syndrom odstawienia, w najlepszym razie, to jedyny sposób w jaki możesz odczuwać przyjemność. To bardzo silny impuls do dewiacyjnego zachowania seksualnego, nad którym nie masz samokontroli." - powiedział psycholog specjalizujący się w leczeniu tego typu parafilii. 

Zwykle zoofil prowadzi podwójne życie. Składają się na nie: część konwencjonalna, w której stwarza pozory, oraz druga, w której daje upust swoim najniższym instynktom. Zatrzymany za zgwałcenie klaczy jest żonaty i ma dwójkę dzieci. 

Ekspert kryminalistyczny, Javier Alarcon pobrał próbki od zatrzymanego, aby stwierdzić, że nie zaraził się brucelozą, amebiazą, leptospirozą lub pasożytami, jakie znajdują się w przewodzie pokarmowym zwierzęcia. 

Gwałt koni w Alcúdii nie jest jedynym przypadkiem zoofilli zarejestrowanym na Balearach. W październiku 1988 roku Antonio Heredia został osądzony w Maó za gwałt, morderstwo i nekrofilię młodej Francuzki w Ciutadella. Na rozprawie okazało się, że kopulował z psami, które później zabijał. W Ourense w 1990 roku mężczyzna zmarł zmiażdżony przez kamień podczas uprawiania seksu z kurczakiem. 

Źródło info: Diaro de Ibiza
Źródło foto:  By Antonio De Lorenzo -> Kufoleto [GFDL, CC-BY-SA-3.0 or CC BY 2.5], from Wikimedia Commons / By Bureau of Land Management, Office of Public Affairs [Public domain], via Wikimedia Commons


loading...

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.