Header Ads

Berlin: Bestialskie morderstwo Polki przez wyznawcę Islamu.


32-letnia Polka, Patrycja F. została zamordowana na oczach czwórki swoich dzieci przez jej partnera Ahmeda T. Wyznawca Islamu został aresztowany pod zarzutem morderstwa. Do zdarzenia doszło w dzielnicy Berlina - Wedding. 

Polka została zamordowana przez swojego partnera w czwartek wieczorem. Policja została wezwana na miejsce zdarzenia przy Fehmarn Street około godziny 20:30. Po przybyciu znaleźli w mieszkaniu kobietę w ciężkim stanie. Przeprowadzona resuscytacja zakończyła się niepowodzeniem. Policja aresztowała jej 39-letniego partnera pod zarzutem morderstwa. 

Prawdopodobnym motywem zbrodni była zazdrość. Kobieta chciała odejść od wyznawcy Islamu - Ahmeda T. Dla swojego partnera sama przeszła na Islam.

Sprawą zajmuje się ósmy wydział zabójstw niemieckiej Policji. Śledczy nie chcą na razie informować o podłożu tego zdarzenia. Wiadomo jednak, że służby były częstym gościem w mieszkaniu pary ze względu na przemoc domową jakiej dopuszczał się Ahmed T. Ostatni raz policja pojawiła się w mieszkaniu pary na cztery godziny przez bestialskim mordem, prawdopodobnie dokonanym maczetą. Czwórka dzieci pary - w wieku między dwa a jedenaście lat - była świadkami zdarzenia. Wszystkie trafią teraz pod opiekę Jugendamtu. 

W piątek popołudniu 39-letni mężczyzna decyzją sądu został aresztowany pod zarzutem popełnienia morderstwa.

Źródło info: Berliner Kurier / TVP Info / Tagesspiegel 
Źródło foto:  By Antonio Melina/Agência Brasil [CC BY 3.0 br], via Wikimedia Commons / By Allegutennamen [CC BY-SA 4.0], from Wikimedia Commonsloading...

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.