Header Ads

Znany specjalista od wizerunku oskarżony o pedofilię - pobity w areszcie!

Piotr T. 
Piotr T., specjalista od wizerunku współpracujący m.in. z Januszem Palikotem, został pobity w areszcie śledczym. Sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga-Północ. T. jest podejrzany o posiadanie i rozpowszechnianie treści o charakterze pedofilskim.

Zatrzymany w październiku zeszłego roku Piotr T., przebywa w areszcie śledczym Warszawa-Białołęka. Jak twierdzi tvnwarszawa.pl to tam doszło do pobicia przez innego aresztanta. T. miał być duszony, a także słyszeć groźby pozbawienia życia. Napastnik mówił również, że ma nóż. Do akcji wkroczyła służba więzienna, która rozdzieliła obu mężczyzn.
Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga-Północ obecnie przeprowadza czynności sprawdzające opisany incydent. Jak zaznacza Marcin Saduś, rzecznik prasowy prokuratury, śledczy zwrócili się do dyrekcji aresztu śledczego o wzmocnienie ochrony dla podejrzanego Piotra T.

Piotr T. jest znanym kreatorem wizerunku osób ze świata polityki i szołbiznesu. Współpracowali z nim m.in. Janusz Palikot czy Zbigniew Stonoga.Źródło info: TVN Warszawa / TV Republika 
Źródło foto:  By Halibutt (Own work) [GFDL, CC-BY-SA-3.0, GFDL or CC-BY-SA-3.0], via Wikimedia Commons


loading...

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.