Header Ads

Niemcy: Odmówiła seksu z uchodźcą z Afganistanu, 20-latek kopnął ją w twarz.


We wtorkowy poranek - 20 sierpnia - 20-letni afgański uchodźca będący z dwoma towarzyszami, z których obecnie jeden znany jest z nazwiska, kopnął przypadkową kobietę w twarz za odmowę uprawiania z nim seksu. Do zdarzenia doszło na stacji metra „Theresienstraße” w Monachium. Ofiarą jest pielęgniarka wracająca z pracy po nocnej zmianie. 

Trzech afgańskich uchodźców wysiadło na stacji i od razu jeden z nich zaatakował wysiadającego z nimi mężczyznę, który po kopnięciu w plecy szybko uciekł po ruchomych schodach na ulicę. Dane mężczyzny i jego obrażenia pozostają nieznane. Kiedy znaleźli się na ruchomych schodach 20-latek wcisnął przycisk awaryjnego zatrzymania ich mechanizmu. Po chwili gdy pracownik podziemnego centrum kontroli zgłosił się przez głośnik na stacji metra, młody afgański uchodźca krzyknął, że "szuka kobiety do seksu". Wkrótce potem na stacji zjawiła się 32-letnia pielęgniarka, która schodząc z zatrzymanych schodów przechodziła obok grupy uchodźców. Kobieta usiadła kilka metrów dalej na pobliskiej ławce, a chwilę później dosiadł się do niej jeden z mężczyzn, który ponownie ogłosił, że "szuka kobiety do seksu". Afgańczyk położył rękę na udzie 32-latki. Molestowana kobieta wstała mówiąc, że chce zadzwonić na policję. Nagle 20-letni uchodźca z Afganistanu kopnął swoją ofiarę w twarz. Jego towarzysz uniemożliwił mu dalsze uderzanie kobiety, a kiedy lekko ranna 32-latka wyciągnęła telefon by wezwać policję, grupa migrantów uciekła ze stacji na ulicę, gdzie zrobili kolejną awanturę z przechodniami. 20-latek został zatrzymany i przekazany funkcjonariuszom policji, wobec których był wyjątkowo agresywny (pluł i ubliżał im). Reszcie afgańskich uchodźców udało się zbiec z miejsca zdarzenia.

Stacja metra „Theresienstraße” w Monachium

Sędzia wydał nakaz aresztowania 20-letniego uchodźcy z Afganistanu. Oprócz niebezpiecznego uszczerbku na zdrowiu będzie miał przedstawiony również zarzut napaści na funkcjonariusza organów ścigania.

Źródło info: Bild
Źródło foto:  Pexels / User:Mattes [CC BY-SA 3.0], via Wikimedia Commons / User:Mattes [Public domain], via Wikimedia Commons /

2 komentarze

Unknown pisze...

Chcieli to mają....

Anonimowy pisze...

Podziękujcie Angeli

Obsługiwane przez usługę Blogger.